İdas Resmi Web Sitesi İdas Resmi Web Sitesi İdas Resmi Web Sitesi

idasidas

FRESCHE© ÖRGÜ KUMAŞ; bakteri, küf, mantar ve ev toz akarları yok ederek temiz ve güvenli bir uyku ortamı sağlar. Yıllarca koruyucu etkisini kaybetmeksizin kötü kokuların oluşmasını engeller.

İDAŞ BALANCE SÜNGER; vücut ağırlığını her noktada eşit olarak dağıtarak ortapedik ve konforlu bir uyku ortamı sağlar.

ULTRA ORTOPEDİK SÜNGER; basma ve bırakma kuvvetlerinin birbirine çok yakın olma özelliğiyle anatomic rahatlılık ve konforlu bir uyku zemini oluşturur.

LATEX SÜNGER; doğal yapısıyla hava transferi sağlayarak bakteri oluşumuna engel olur, serin ve kuru kalır. Mükemmel esnekliği sayesinde tüm bedenin ara boşluk kalmayacak şekilde desteklenmesini sağlar.

Chemical-free elyaf dolgusu; konfor özelliğini arttırarak ısı ve nem transferi dengesini sağlar.

NONWOVENS; koruyucu tabaka yay konstrüksiyonu ile dolgu malzemeleri arasında bir bariyer oluşturarak dolgu malzemesinin deformasyonunu engeller.

İPEK; elyaflı dolgu malzemesi yumuşak ve konforlu yapısıyla ve üstün nem transferi perforansıyla hem yazın hemde kışın doğal ve sağlıklı uyku ortamı yaratmaktadır.

AT KILI; dolgu malzemesi içindeki hava kanalları sayesinde doğal klima ortamı sağlamaktadır. Yüke karşı oldukça yüksek çökme dayanımı gösteren bu esnek ve elastik dolgu malzemesi vücut ağırlığını baştan parmak ucuna kadar eşit bir şekilde yüzeye dağıtarak sağlıklı bir konfor sağlar.

POCKET YAY SİSTEMİ; birbirinden bağımsız tek yaylar sayesinde sadece ağırlıklı bölgelerde baskıyı yayarak ergonomik bir yatak yüzeyi sağlar. Bu şekilde vücut için her noktada en uygun baskı sağlanmış olur.


idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas

Boyutlar:

  • 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 150x200 160x200 180x200 200x200