İdas Resmi Web Sitesi İdas Resmi Web Sitesi İdas Resmi Web Sitesi

idas idas idasidas

NATURAL SKIN CARE ÖRGÜ KUMAŞ; E vitamin, hyaluronic acid ve ipek proteini gibi içerdiği pekçok doğal malzemeyle kronik uyku problemi ve düşük kaliteli uykunun vücudunuza olan olumsuz etkilerini ortadan kaldırır, uykunun tedavi edici etkisini ve güzelliğini size yansıtır.

İDAŞ BALANCE SÜNGER; vücut ağırlığını her noktada eşit olarak dağıtarak ortapedik ve konforlu bir uyku ortamı sağlar.

ULTRA ORTOPEDİK SÜNGER; basma ve bırakma kuvvetlerinin birbirine çok yakın olma özelliğiyle anatomic rahatlılık ve konforlu bir uyku zemini oluşturur.

NONWOVENS KORUYUCU KEÇE ; koruyucu tabaka yay konstrüksiyonu ile dolgu malzemeleri arasında bir bariyer oluşturarak dolgu malzemesinin deformasyonunu engeller.

WOOLMARK BLEND® ; yün dolgu malzemesi mükemmel bir ısı dengesi oluşturarak kışlık kullanımda sıcak bir uyku konforu sağlar.

ORGANİK PAMUK; dolgu malzemesi ısıyı kolay ileterek mükemmel bir ısı dengesi sağlar ve yazlık kullanımda serinlik hissi verir.

Chemical-free elyaf dolgusu; konfor özelliğini arttırarak ısı ve nem transferi dengesini sağlar.

MIRA-COIL; çemberli yay sistemi kesintisiz ve sürekli yapısıyla mükemmel bir ergonomik yapı sağlamaktadır. Kesintisiz yayların birlikte çalışmasıyla vücut ağırlığına karşı dengeli direnç göstererek omurganın korunmasını sağlarken, sırt kaslarının gereksiz kasılmasını engeller.


idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas idas

Boyutlar:

  • 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 150x200 160x200 180x200 200x200